Rejsy Wycieczkowe z Polskim PILOTEM! 

Odkryj Magię Rejsów Wycieczkowych: Niesamowite Przygody na Morzu!

Rejsy wycieczkowe od zawsze wywoływały zachwyt i tęsknotę za odległymi lądami. W dzisiejszych czasach, kiedy podróże stały się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, rejsy wycieczkowe stanowią niezapomniane doświadczenie dla miłośników przygód i osób pragnących odkryć nowe miejsca. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem historii, miłośnikiem kultury czy poszukiwaczem relaksu i rozrywki, rejs wycieczkowy oferuje coś dla każdego.

  • Niesamowita różnorodność tras:

Rejsy wycieczkowe zapewniają nieograniczoną różnorodność tras do wyboru. Możesz wyruszyć w podróż po egzotycznych wyspach Karaibów, odkrywać niezwykłe zabytki Europy, zwiedzać tajemnicze miejsca Azji lub podziwiać dziką przyrodę Alaski. Bez względu na to, jakie miejsce masz na myśli, istnieje rejs wycieczkowy dostosowany do twoich marzeń.

  • Luksusowe udogodnienia na pokładzie:

Podczas rejsu wycieczkowego możesz cieszyć się luksusowymi udogodnieniami, które zapewnią komfort i relaks na pokładzie. Statki wycieczkowe są wyposażone w liczne restauracje, bary, baseny, spa, siłownie, teatry, kasyna i wiele innych atrakcji. Niezależnie od tego, czy chcesz wypocząć na leżaku, zjeść wykwintny posiłek, zatańczyć w klubie nocnym czy zrelaksować się w jacuzzi, rejs wycieczkowy spełni wszystkie twoje oczekiwania.

  • Bogata oferta rozrywki:

Rejsy wycieczkowe oferują nie tylko wspaniałe miejsca do odwiedzenia, ale również niekończącą się rozrywkę na pokładzie. Możesz uczestniczyć w koncertach na żywo, pokazach tanecznych, spektaklach teatralnych, pokazach magii, warsztatach kulinarystycznych i wielu innych atrakcjach. Dla miłośników sportu dostępne są korty tenisowe, ścianki wspinaczkowe, siłownie oraz wiele innych możliwości aktywnego spędzania czasu.

  • Niezapomniane przygody lądowe:

Rejsy wycieczkowe to nie tylko podróż morską, ale również niezapomniane przygody lądowe. W trakcie przystanków na wybranych miejscach, będziesz miał okazję zwiedzić atrakcje turystyczne, poznać lokalną kulturę, spróbować regionalnej kuchni i cieszyć się niepowtarzalnymi widokami. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wizytę w muzeum sztuki, zwiedzanie starożytnych ruin czy odkrywanie dzikiej przyrody, rejs wycieczkowy zapewni niezapomniane doświadczenia na lądzie.


Rejsy wycieczkowe to wyjątkowe możliwości podróżowania, które oferują przyjemność odkrywania nowych miejsc, relaksu, rozrywki i niezapomnianych przygód. Bez względu na to, czy podróżujesz samotnie, z rodziną czy z przyjaciółmi, rejs wycieczkowy zapewni ci niezapomniane chwile i pozostawi piękne wspomnienia. Przygotuj się na niesamowite doświadczenie na morzu, które przekroczy twoje najśmielsze oczekiwania. Czy jesteś gotowy na odkrywanie magii rejsów wycieczkowych?

_________________________________________________________

Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę internetową poświęconą tylko rejsom wycieczkowym:

www.almatur.centrumrejsowe.pl

Rejsy z POLSKIM PILOTEM!

3

4

dfs

feas

Informacje praktyczne dla osób planujących rejs wycieczkowy:

1.Termin rejsu wycieczkowego
Nasze biuro podróży poleca planowanie wyprawy w dużym wyprzedzeniem. Z reguły najatrakcyjniejsze ceny pojawiają się przy wprowadzeniu oferty do sprzedaży, a więc na kilka lub kilkanaście miesięcy przed datą podróży. Wcześniejsza rezerwacja daje także większy wybór kabin, a my możemy zaproponować zniżki na wczesne rezerwacje.

2.Dojazd do portu
Najczęściej wybieraną przez naszych Klientów formą dotarcia do portu jest podróż samolotowa oraz transfer lokalny z lotniska do portu. Nie pozostawiamy naszych Klientów samych i pomagamy znaleźć najkorzystniejszą opcję, sprawdzając terminy i ceny przelotów z różnych lotnisk. Osoby, które decydują się na wybranie usług naszego biura podróży mogą też liczyć na dojazd do portu autokarem z wielu polskich miast.

Dla osób preferujących dojazd własnym samochodem możemy zaoferować pomoc w znalezieniu i zarezerwowaniu parkingu w pobliżu portu.

3.Zaokrętowanie i wyokrętowanie
Osoby, które wykupiły rejs wycieczkowy mogą pojawić się w porcie już na 4 godziny przed odpłynięciem, zaś najpóźniej na 1h przed rozpoczęciem rejsu, ponieważ wówczas kończy się zaokrętowanie. Zapewniamy dostarczenie bagażu do kabiny przez personel statku, dlatego prosimy o dokładne i czytelne wypełnienie naklejki bagażowej. Z uwagi na odmienne standardy wyokrętowania różnych armatorów, prosimy o zapoznanie się z zasadami tej procedury z gazetki pokładowej, która dostarczana jest każdego dnia do kabiny.

4.Wybór kabiny
Podczas dokonywania rezerwacji nasi Klienci mają możliwość wybrania kabiny, w której zostaną zaokrętowani. Proponujemy kabiny:

  •   wewnętrzne (bez okna),
  •   zewnętrzne (z oknem lub balkonem),
  •   suity (apartamenty składające się z kilku pomieszczeń).

W zdecydowanej większości dostępne są kabiny 2-osobowe, natomiast osoby poszukujące 1-, 3- lub 4-osobowych kabin prosimy o taką informację, ponieważ są one dostępne na zapytanie.
Wszystkie kabiny umieszczone są nad poziomem wody i różnią się standardem wyposażenia oraz lokalizacją na statku.

5. Wyżywienie
W cenę każdego rejsu wliczone jest pełne wyżywienie, na które składa się śniadanie, lunch, podwieczorek i obiadokolacja, a także przekąski o północy. Na wybranych trasach dostępna jest również wersja All inclusive, obejmująca napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń.

6.Ubiór
W ciągu dnia na statku wycieczkowym obowiązuje strój dowolny i sugerujemy zabranie okularów przeciwsłonecznych. Z uwagi na atrakcje wieczoru oraz posiłki serwowane w restauracjach na pokładzie statku proponujemy bardziej eleganckie stroje, zaś przy wieczorach galowych – stroje wieczorowe.

7.Opłaty na statku
Na statkach obowiązuje bezgotówkowy system opłat. W pierwszym dniu rejsu otrzymują Państwo karty elektroniczne, będące jednocześnie kartami płatniczymi, identyfikacyjnymi, a często również kluczami do kabin. Tego samego dnia następuje wpłata depozytu na kartę, natomiast ostatniego dnia dochodzi do rozliczenia w banku na statku – akceptowana jest gotówka oraz karty kredytowe.
Tradycyjnie wręcza się też napiwki załodze statku, które są rozdzielane między stewarda (zajmującego się kabiną) i kelnerów. Napiwki są automatycznie doliczane do rachunków, a niekiedy w kabinie można spotkać się ze specjalnymi kopertami na napiwki.

8.Polski pilot
Nasze wrocławskie biuro podróże zapewnia na wielu rejsach wycieczkowych opiekę polskiego pilota. Towarzyszy on uczestnikom morskiej wyprawy od momentu wyjazdu aż do powrotu do kraju, biorąc udział także w wycieczkach fakultatywnych. Gdy statek cumuje w porcie organizowane są wycieczki, które umożliwiają poznanie miasta i okolicy. Mogą być to krótkie 3-4 godzinne spacery po najbliższym regionie bądź całodniowe wycieczki pieszo-autokarowe. Listę wycieczek wraz z cenami otrzymają Państwo w naszym biurze podróży we Wrocławiu podczas rezerwacji rejsu.

 Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie najlepsze i najbardziej korzystne oferty rejsów! 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500