Rejsy Wycieczkowe

Rejsy Wycieczkowe z Polskim PILOTEM! 

Duża popularność wypraw morskich statkiem wiąże się z wyjątkowym charakterem tej formy podróży. Pozwala doskonale wypocząć przy zagwarantowaniu zwiedzenia wielu ciekawych miejsc w ciągu kilku lub kilkunastu dni. Do szczególnie chętnie wybieranych kierunków zaliczają się wyprawy po Morzu Śródziemnym, Karaibach, wokół Fiordów Norweskich, Australii i Nowej Zelandii, a także po Oceanie Indyjskim. W ofercie naszego biura podróży dostępne są rejsy wycieczkowe 3-5 dniowe, a także 1- lub 2-tygodniowe. Mamy także wyjątkową propozycję na podróż statkiem dookoła świata trwającą kilka miesięcy.

Oferta naszego biura podróży skierowana jest do wszystkich, którzy cenią wygodę i lubią zwiedzać. Dzięki opiece polskiego pilota nie muszą Państwo także obawiać się o ewentualne problemy z językiem obcym. Ponadto dla wielu z proponowanych rejsów wycieczkowych przewidzieliśmy możliwość organizacji wyjazdu lub wylotu z Polski i pomoc w dotarciu do portu.

_________________________________________________________

Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę internetową poświęconą tylko rejsom wycieczkowym:

www.almatur.centrumrejsowe.pl

_________________________________________________________


Informacje praktyczne dla osób planujących rejs wycieczkowy:

1.Termin rejsu wycieczkowego
Nasze biuro podróży poleca planowanie wyprawy w dużym wyprzedzeniem. Z reguły najatrakcyjniejsze ceny pojawiają się przy wprowadzeniu oferty do sprzedaży, a więc na kilka lub kilkanaście miesięcy przed datą podróży. Wcześniejsza rezerwacja daje także większy wybór kabin, a my możemy zaproponować zniżki na wczesne rezerwacje.

2.Dojazd do portu
Najczęściej wybieraną przez naszych Klientów formą dotarcia do portu jest podróż samolotowa oraz transfer lokalny z lotniska do portu. Nie pozostawiamy naszych Klientów samych i pomagamy znaleźć najkorzystniejszą opcję, sprawdzając terminy i ceny przelotów z różnych lotnisk. Osoby, które decydują się na wybranie usług naszego biura podróży mogą też liczyć na dojazd do portu autokarem z wielu polskich miast.

Dla osób preferujących dojazd własnym samochodem możemy zaoferować pomoc w znalezieniu i zarezerwowaniu parkingu w pobliżu portu.

3.Zaokrętowanie i wyokrętowanie
Osoby, które wykupiły rejs wycieczkowy mogą pojawić się w porcie już na 4 godziny przed odpłynięciem, zaś najpóźniej na 1h przed rozpoczęciem rejsu, ponieważ wówczas kończy się zaokrętowanie. Zapewniamy dostarczenie bagażu do kabiny przez personel statku, dlatego prosimy o dokładne i czytelne wypełnienie naklejki bagażowej. Z uwagi na odmienne standardy wyokrętowania różnych armatorów, prosimy o zapoznanie się z zasadami tej procedury z gazetki pokładowej, która dostarczana jest każdego dnia do kabiny.

4.Wybór kabiny
Podczas dokonywania rezerwacji nasi Klienci mają możliwość wybrania kabiny, w której zostaną zaokrętowani. Proponujemy kabiny:

  •   wewnętrzne (bez okna),
  •   zewnętrzne (z oknem lub balkonem),
  •   suity (apartamenty składające się z kilku pomieszczeń).

W zdecydowanej większości dostępne są kabiny 2-osobowe, natomiast osoby poszukujące 1-, 3- lub 4-osobowych kabin prosimy o taką informację, ponieważ są one dostępne na zapytanie.
Wszystkie kabiny umieszczone są nad poziomem wody i różnią się standardem wyposażenia oraz lokalizacją na statku.

5. Wyżywienie
W cenę każdego rejsu wliczone jest pełne wyżywienie, na które składa się śniadanie, lunch, podwieczorek i obiadokolacja, a także przekąski o północy. Na wybranych trasach dostępna jest również wersja All inclusive, obejmująca napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń.

6.Ubiór
W ciągu dnia na statku wycieczkowym obowiązuje strój dowolny i sugerujemy zabranie okularów przeciwsłonecznych. Z uwagi na atrakcje wieczoru oraz posiłki serwowane w restauracjach na pokładzie statku proponujemy bardziej eleganckie stroje, zaś przy wieczorach galowych – stroje wieczorowe.

7.Opłaty na statku
Na statkach obowiązuje bezgotówkowy system opłat. W pierwszym dniu rejsu otrzymują Państwo karty elektroniczne, będące jednocześnie kartami płatniczymi, identyfikacyjnymi, a często również kluczami do kabin. Tego samego dnia następuje wpłata depozytu na kartę, natomiast ostatniego dnia dochodzi do rozliczenia w banku na statku – akceptowana jest gotówka oraz karty kredytowe.
Tradycyjnie wręcza się też napiwki załodze statku, które są rozdzielane między stewarda (zajmującego się kabiną) i kelnerów. Napiwki są automatycznie doliczane do rachunków, a niekiedy w kabinie można spotkać się ze specjalnymi kopertami na napiwki.

8.Polski pilot
Nasze wrocławskie biuro podróże zapewnia na wielu rejsach wycieczkowych opiekę polskiego pilota. Towarzyszy on uczestnikom morskiej wyprawy od momentu wyjazdu aż do powrotu do kraju, biorąc udział także w wycieczkach fakultatywnych. Gdy statek cumuje w porcie organizowane są wycieczki, które umożliwiają poznanie miasta i okolicy. Mogą być to krótkie 3-4 godzinne spacery po najbliższym regionie bądź całodniowe wycieczki pieszo-autokarowe. Listę wycieczek wraz z cenami otrzymają Państwo w naszym biurze podróży we Wrocławiu podczas rezerwacji rejsu.

 Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie najlepsze i najbardziej korzystne oferty rejsów! 

 

Rejsy statkiem po Wyspach Kanaryjskich i Maderze

 

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500