Szukasz najlepszej oferty? Chętnie pomożemy :)

Przypominam, że w naszym biurze porównujemy dla klientów wszystkie oferty dostępne zarówno w internecie jak i innych biurach podróży! 

Mają Państwo pewność wyboru z najlepszych ofert na rynku :) 

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do KONTAKTU 

Zima 2021 - aktualne promocje


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że właśnie do przedsprzedaży oferty Egzotyka 2020/21 dodaliśmy wszystkie kierunki realizowane komfortowymi Dreamlinerami, pozostałymi czarterami oraz część kierunków realizowanych samolotami rejsowymi. Pozostała część kierunków realizowanych samolotami rejsowymi znajdzie się w sprzedaży już w trzecim tygodniu marca.  Oprócz tego przypominamy o naszych wyjątkowych nowościach, które w sprzedaży pojawiły się jako pierwsze 13.02. tj. Brazylia- Fortaleza, Oman, Madera oraz Filipiny – wyspa Bohol.

Pragniemy zwrócić uwagę, że nasza oferta egzotyczna jest najszersza i najbardziej zróżnicowana w porównaniu z ofertą innych touroperatorów w Polsce. Oprócz wczasów, objazdówek i imprez typu 7+7, oferujemy unikatowe koncepty, takie jak „Egzotyka light”, czyli pobyt w hotelu połączony z kilkoma wycieczkami i do tego w bardzo atrakcyjnej cenie, a także „ Egzotyka de luxe”, czyli programy dla mniejszych grup, z wysokim standardem hoteli oraz jak zawsze wyjątkowym serwisem. Przypominamy również, że Rainbow ma w ofercie największy wybór kierunków realizowanych bez przesiadek i międzylądowań komfortowymi samolotami Dreamliner i był pierwszym touroperatorem, który wprowadził je do swojej oferty już w 2013 roku, tym samym przybliżając egzotykę Klientom jeszcze bardziej.

1) BARDZO ATRAKCYJNE RABATY:

 • Nawet do 1000 zł zniżki od osoby

Wysokość rabatu uzależniona jest od oferty, dotyczy osób pełnopłatnych.

 • Stali Klienci mają więcej!

Oprócz standardowych, dodatkowych 2% zniżki w przedsprzedaży oferujemy wybór 1 z 2 bonusów dodatkowych: wybór miejsca w samolocie gratis lub parking przy wybranym lotnisku gratis!  Informujemy, że w przypadku wyboru miejsca w samolocie ilość miejsc w promocji jest ograniczona i może być różna w zależności od kierunku, terminu oraz typu samolotu.

2) KORZYŚCI DODATKOWE:

 • Zaliczka – to tylko 20% wartości rezerwacji
 • Ubezpieczenie od rezygnacji TU EUROPA – tylko 15 zł od osoby
 • Najniższa cena – obowiązuje tylko w przedsprzedaży!

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami promocji. Promocja obowiązuje do 23.04.2020 roku.

 Regulamin promocji

___________________________________________________________________________________

Halo ZIMA 20/21! 

Gorąca oferta na sezon ZIMA 20/21 już w sprzedaży! Na dobry początek: najlepsze hotele i wycieczki objazdowe, wyjątkowe ceny, bonusy na plusy i wiele więcej. Wypoczywaj z ITAKĄ! Odkryj prawdziwą egzotykę: Malediwy i Nosy Be, klimatyczny Zanzibar, Wyspy Zielonego Przylądka z pięknymi plażami, orientalny Oman, imponujące Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandię – krainę uśmiechu, roztańczoną Kubę z prestiżowymi hotelami oraz Curaҫao – holenderski raj na Karaibach. Daleko? Wybierz ciepłe miejsce na chłodne dni znacznie bliżej: Hiszpania lądowa, Wyspy Kanaryjskie, Madera i Egipt. Zwiedzaj z ITAKĄ! Autorskie programy, city breaks i kolejne wycieczkowe nowości. Narty z ITAKĄ! Na miłośników białego szaleństwa czekają sprawdzone stoki w Turcji, Hiszpanii i we Włoszech. Po raz kolejny prezentujemy również gwiazdorskie, luksusowe hotele w 21. edycji projektu ITAKA&GALA. Zapraszamy na kolejną gorącą zimę z ITAKĄ! 

Tylko do 9 kwietnia: BONUSY NA PLUSY 

 • 15% zaliczki 
 • 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach 
 • pakiet gwarancji gratis: 
 • gwarancja najniższej ceny aż do dnia wyjazdu* 
 • gwarancja najniższej ceny 
 • gwarancja niezmienności ceny 
 • gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji 
 • 3% zniżki dla Stałych Klientów lub 100 PLN za zgody na kontakt elektroniczny 
 • kupon na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ za 1 PLN 
 • parking za 1 PLN 

* dotyczy wybranych hoteli i wycieczek

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami promocji. Promocja obowiązuje do 09.04.2020 roku. 

Regulamin promocji

___________________________________________________________________________________