Zwiedzaj i poznawaj Świat tak jak lubisz! 

Przeglądaj, ustalaj i rezerwuj wycieczki fakultatywne już w Polsce przed wyjazdem!

WYSZUKAJ

Zyskujesz pewność miejsca na wybranej wycieczce oraz możesz rozplanować swój czas na resztę aktywności!

_______________________________________________________________________

Specjalnie dla Naszych Klientów przygotowaliśmy wielojęzyczną oraz wielowalutową platformę pomagającą w wyborze najciekawszych atrakcji na świecie :)

Za jej pośrednictwem wyszukać można pieczołowicie wyselekcjonowane wycieczki i zapierające dech w piersi aktywności, które sprawią że Wasze wakacje nabiorą rumieńców.


Brzmi dobrze? A to dopiero początek :)

Nasze motto jest proste – chcemy dostarczać Naszym Klientom wrażeń i wspomnień, które pozostaną z nimi na lata. Nie tylko na zdjęciach.

 

Co zyskujesz dzięki naszej platformie:

 Tysiące atrakcji do wyboru

Jesteśmy w 45 krajach i przeszło 150 najpopularniejszych światowych kurortach. Ale to nie jest nasze ostatnie słowo. Rośniemy w siłę!

 Różnorodność atrakcji

I nie ważne, czy kochacie nurkowanie, lubicie czuć dreszczyk emocji podczas safari quadami, albo po prostu – uwielbiacie podziwiać piękne widoki, sącząc przy tym pyszna kawę – ta oferta jest dla Was! Chcemy mieć możliwość dotarcia do każdego z Was. Pomysłów na spędzanie czasu na wakacjach jest nieskończenie wiele. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Słowo! Wystarczy tylko zarezerwować, a my zajmiemy się resztą.

 Wielojęzyczność

Oferujemy wycieczki w przeszło 15 językach. Dlatego nie ważne skąd jesteście – jest w czym wybierać. Co więcej, codziennie dodajemy nowy język wycieczki. Imponujące, prawda?

 Wsparcie jest ważne!

Będąc daleko od domu ważne jest to, żeby czuć się bezpiecznie. Nasi Partnerzy oraz dedykowane multijęzyczne Call Center jest do Waszej dyspozycji i czeka na Wasze telefony i maile – 24/7!

 Lokalni Partnerzy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi Partnerami, dzięki temu mamy pewność ze wszystko jest pod kontrolą.. Plus, oczywiście – zawsze trzymamy rękę na pulsie.

 Oferty specjalne

Tego również nie może zabraknąć! No jakby inaczej?! Łowcy okazji na pewno nie będą zawiedzeni. Obserwujcie naszą stronę!