O nas

 

Zapraszamy do naszego biura gdzie przy filiżance kawy z przyjemnością, profesjonalnie i od serca podzielimy się naszymi wspomnieniami i spełnimy Wasze marzenia o podróżowaniu.

 

Doświadczenie i wiarygodność

Jesteśmy Biurem współpracującym jedynie z najlepszymi organizatorami, którzy są w stanie zagwarantować Państwu prawdziwie udane wakacje. To na nas spoczywa obowiązek ciągłego sprawdzania i monitorowania działalności poszczególnych organizatorów, tak, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z jakości usług, jakie oferują. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasze wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, które stawia nas na pozycji partnera, a nie zwykłego pośrednika. Zawsze służymy radą, fachową i rzetelną pomocą w wyborze wymarzonego kierunku wakacyjnego oraz dołoży wszelkich starań, aby wakacje były prawdziwie udane i stanowiły przez długi czas jedno z najpiękniejszych wspomnień.  

 

Nie tylko wirtualnie

Jesteśmy przede wszystkim Biurem stacjonarnym, które daje możliwość realnego spotkania się z profesjonalnymi doradcami. Już od wejścia możesz poczuć atmosferę podróży. To właśnie tutaj przygotowujemy dla Ciebie optymalnie dopasowaną ofertę podróży, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającego podróżnika. W naszym salonie podróży nie znajdziesz rzędu stanowisk z „anonimową” obsługą, nie znajdziesz też telefonicznych konsultantów zamkniętych w boksach, bo każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy naszego doradcy w przygotowaniu oferty dla firmy, chcesz dokładnie i profesjonalnie przedstawić grupie szczegóły oferty wyjazdów szkoleniowych czy integracyjnych, wystarczy, że wybierzesz dogodny dla Ciebie termin.

 

Tylko sprawdzeni touroperatorzy

Współpracujemy tylko z firmami, które posiadają doświadczenie w turystyce, znającymi wysokie wymagania i rosnące potrzeby klientów. Przy wyborze partnerów zawsze kierujemy się dobrem naszych klientów, przykładając szczególną wagę do jakości oferowanego produktu, różnorodności oferty, dostępności miejsc w samolotach, wymaganych prawem dokumentów, wysokości kapitału i zabezpieczenia finansowego. Równie ważnym czynnikiem są pracownicy organizatora, a w szczególności osoby, które podczas podróży są za Państwa bezpośrednio odpowiedzialne.

Tylko tacy organizatorzy są w stanie zapewnić naszym wspólnym klientom prawdziwie udane, wymarzone wakacje.

 

www.AlmaturWroclaw.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy doskonałe narzędzie do wyszukiwania, porównywania i rezerwacji imprez turystycznych. Jego przejrzystą formę, intuicyjną obsługę i dostępność przez 24h 7 dni w tygodniu doceniło wielu klientów, którzy za jego pośrednictwem znaleźli wyjątkowe oferty. Nie jesteśmy oczywiście jedynie biurem wirtualnym, na wszystkie dodatkowe pytania z miłą chęcią odpowie zespół doradców w Centrum rezerwacji pod numerem telefonu +48 71 34 34 135 lub mogą nas Państwo odwiedzić we Wrocławiu przy Al. Armii Krajowej 12a/2 (Centrum AB) 

 

Wakacje z nami?

1. Twoje bezpieczeństwo i wygoda.   

2. Szanuj swój czas. Czas, który poświęcisz na zaplanowanie wymarzonej podróży

3. W pakiecie taniej. To organizatorzy negocjują dla Państwa ceny za przelot, hotel, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, wyżywienie oraz ubezpieczenie. 

 

Sprawdź sam!